מעטפה
נמכר! ניפגש בפרויקט הבא!
נשמח לספר עוד, מלאו את הטופס
או חייגו 073-777-2087
לחיי החיים החדשים שלכם.
האנשים. הנוף. המחיר
הפרויקט
סגנון חיים ואווירה מושלמת למשפחה שלכם!
פרויקט מדורגי נעלה – נוף ים מציע לכם את סגנון החיים והאווירה המושלמת למשפחה שלכם. בפרויקט המדורגים מגוון דירות מרווחות ויפייפיות בכל הגדלים ובכל טווחי המחירים.

דירות 4 חדרים עם מרפסת וגינה ודירות 5 חדרים עם גינה ענקית, מפרט טכני מפנק, חניה, מרחב ציבורי רחב ידיים והכל מול הנוף הפתוח והאויר הצלול.

בכל הדירות הושקעה מחשבה רבה לניצול המרחב, כדי לאפשר מגורים משפחתיים, נוחים ומרווחים. אז בואו לבחור את הדירה המתאימה ביותר לכם.
בתים
נעלה בתנופה
אתם מוזמנים להיכנס ולהינות מדירתכם החדשה!
הישוב נעלה מהווה בשורה חדשה בהתיישבות חילונית צעירה, החפצה בחיים קהילתים שקטים, תוך שילוב איכות חיים עירונית ומודרנית.
הקירבה של הישוב לעיר מודיעין מאפשרת ליהנות מהיצע שירותים הכוללים מסחר, תרבות, פנאי וספורט, הנמצאים במרחק של 10 ק"מ, יחד עם הנאה מנוף בראשיתי קדום ואורח חיים כפרי.
נעלה זוכה לתנופת בנייה אדירה הממשיכה באופן טבעי את פריחתו ושגשוגו של הישוב. חלק ניכר בהתפתחותו, היא שכונת הוילות היוקרתית שלנו, הוילות האחרונות מוכנות לאכלוס מיידי סמוך למדורגים ובכך יוצרת מראה שלם והרמוני.
לצד משפחות וותיקות, שזכו לקחת חלק בהקמת הישוב, הולכת ומתפתחת קהילה איכותית וצעירה היוצרת לעצמה חיי קהילה וחברה מגוונים ומספקת שירותים מוניציפאליים איכותיים – מעונות יום, דרך גני ילדים וצהרונים ועד לבית ספר יסודי ממלכתי – מהמובילים בבנימין. בשנים האחרונות הישוב נמצא בתהליך התרחבות קהילתי, המאפשר גם לכן, משפחות צעירות להשתלב בחיים הטובים האלה.
הישוב מציע מנעד רחב של אפשרויות בנייה המתאימות לצרכים מגוונים ויכולות כלכליות שונות. דירות הפרויקט בעלות מפרט מושקע בסטנדרט גבוה, כדי לאפשר לכם ליהנות מאורח חיים מפנק ככל האפשר.
הסביבה
10 ק"מ ממודיעין
הקירבה של הישוב לעיר מודיעין מאפשרת ליהנות מהיצע שירותים הכוללים מסחר, תרבות, פנאי וספורט, הנמצאים במרחק של 10 ק"מ, יחד עם הנאה מנוף בראשיתי קדום ואורח חיים כפרי.
צומת שילת 10 ק"מ
מודיעין 10 ק"מ
רכבת מודיעין 13 ק"מ
כביש 6 36 ק"מ
ירושלים 45 ק"מ
תל אביב 44 ק"מ
מפה של האיזור של מדורגי נעלה
דגמים
כל דירה והייחודיות שלה
בפרויקט מדורגי נעלה נוף ים קיימים מס' סוגי דירות.
בנוסף, יש לנו את הדגמים של פרויקט הדו משפחתיים - למידע נוסף, לחצו כאן
היזם
מיישבים את הארץ מעל 30 שנה

החברה לפיתוח מטה בנימין היא יזמית נדל”ן ותיקה, למגורים ולתעשיה הקיימת למעלה מ-30 שנה ואחראית על בנייה של מאות יחידות דיור.
החברה שמה דגש על טיב ואיכות הבנייה ועל שירות מצוין, אמינות ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. נציגנו מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט ועד רגע מסירת המפתח.
החברה לפיתוח מטה בנימין מצטיינת בראיה רחבה וכוללת והיא שם דבר בזכות הבנתה את צרכי השכונה בהוה ובעתיד, ובכל הקשור לתכנון נכון של נגישות, גנים ציבוריים ותשתיות ציבוריות מתקדמות.
החברה מצטיינת באיכות הבניה ומובילה בתחומה – החל מרמת התכנון ועד גימור התשתיות והפיתוח, באופן מקצועי ומתקדם.

שיווק: ב.הר-אל
תמונה של הרים ובתים
נמכר! ניפגש בפרויקט הבא!
נשמח לספר עוד, מלאו את הטופס
או חייגו 073-777-2087

ההדמיות והפרטים באתר זה להמחשה בלבד ואינם מהווים כל התחייבות מצד החברה. את החברה מחייב ההסכם, מפרט ותוכניות המכר, לפי חוק המכר שעליו יחתמו החברה והרוכשים. ט.ל.ח.

חיוג מהיר יצירת קשר